Oferta dla bibliotek

POZNAJ OFERTĘ SKIEROWANĄ DO PLACÓWEK BIBLIOTECZNYCH, CZYTELNI I OŚRODKÓW KULTURY

Jesteśmy twórcami literatury fantastycznej - dojrzałej, poważnej lecz również rozrywkowej. Naszym celem jest nie tylko swobodna ekspresja, ale i promowanie czytelnictwa. Z tego względu wychodzimy ze specjalną ofertą do Państwa placówek. 

Oferta książkowaSpotkania autorskie

Naszym celem jest promowanie czytelnictwa poprzez publikację wysokiej jakości książek. Wierzymy, że w erze cyfrowej i natłoku mediów tradycyjne czytanie nie powinno przeminąć. Dlatego dążymy do stworzenia kolekcji, która nie tylko zapewni czytelnikom niezapomniane chwile odskoczni od codzienności, ale także przyciągnie nowe pokolenia miłośników literatury fantastycznej. Nasze książki to bramy do światów, gdzie każda strona kryje tajemnice, a każdy rozdział to krok w nieznane.

więcej o sinister project

oferta książkowa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą książkową dla placówek bibliotecznych, czytelni i centrów kultury. Wszystkie ceny zawierają specjalny rabat dla Państwa. Na życzenie, wysłane książki mogą posiadać osobistą dedykację od autora dla Państwa czytelników.

Jarosław Dobrowolski

Dziwny zachód

Młody szuler (a zarazem koniokrad) zostaje schwytany przez łowcę nagród dysponującego magicznymi zdolnościami. Aby odzyskać wolność, chłopak musi wyruszyć z owym łowcą na poszukiwanie miasta duchów. Nie wie, że owo spotkanie na zawsze odmieni jego życie.

fantastyka, dark fantasy, western

ISBN 978-83-968689-0-9

510 stron

Premiera 15/10/2023

Cena regularna: 55,00 zł

Cena z rabatem: 40,00 zł

skontaktuj się z nami

Janusz Stankiewicz

Gorath: Uderz pierwszy

Pierwszy tom 3-częściowego cyklu, w którym krew leje się często i gęsto, a podział na tych dobrych i tamtych złych nie istnieje. W każdym mieszają się dwie strony mocy.

fantastyka, dark fantasy

ISBN 978-83-667671-8-8

292 strony

Premiera 05/06/2022

Cena regularna: 35,00 zł

Cena z rabatem: 27,50 zł

skontaktuj się z nami

Janusz Stankiewicz

Gorath: Krawędź otchłani

Drugi tom 3-częściowego cyklu, w którym krew leje się często i gęsto, a podział na tych dobrych i tamtych złych nie istnieje. W każdym mieszają się dwie strony mocy.

fantastyka, dark fantasy

ISBN 978-83-667673-5-5

324 strony

Premiera 31/03/2023

Cena regularna: 40,00 zł

Cena z rabatem: 35,50 zł

skontaktuj się z nami

spotkania autorskie

z cyklu "nowe oblicza fantastyki"

Trzech autorów, trzy różne spojrzenia i niebanalne powieści.
Feranos to tajemniczy twórca "Spowiedzi Abbysalu" - powieści przez pryzmat dosyć surowej fantastyki prezentującej coś, co sam autor nazywa "podwórkową filozofią". Jego druga publikacja, to "Galeria koszmarów Feranosa" - innowacyjne podejście do snucia onirycznych, niepokojących i fascynujących wizji.

Janusz Stankiewicz - autor dynamicznej serii dark fantasty pt. "Gorath". Gangsterskie porachunki, wartka akcja i bezkompromisowy bohater. Seria Stankiewicza to rozrywka dla dojrzałego czytelnika, który nie boi się krwi, a szuka wciągającej rozrywki.

Jarosław Dobrowolski - wszechstronny autor, który po sukcesie serii Krwiopijca zabiera czytelnika w nową przygodę na "Dziwny Zachód". Człowiek orkiestra, który nie boi się żadnej konwencji, pisze opasłe powieści, które czytelnicy pochłaniają niejednokrotnie podczas jednego posiedzenia.
Nasi autorzy z radością spotkają się z Waszymi uczniami, zaprezentują swoją twórczość, podejście do pisania i fantastyki. Odpowiedzą na wszelkie pytania oraz przyłożą rękę do promocji czytelnictwa.

skontaktuj się z nami

kontakt

Z szacunku do autorek i autorów nie przyjmujemy propozycji wydawniczych. Służymy jednak wsparciem i wiedzą wszelkim osobom pragnącym rozpocząć przygodę twórcy niezależnego.

kontakt@sinisterproject.pl

+48 793 111 281

facebook

instagram

Polityka Prywatności
© 2023 SINISTER PROJECT  All Right Reserved.